BĚH METROPOLE MČ Praha – Velká Chuchle a MČR zdravotníků a složek IZS

Za nádherného počasí se 7. 8. 2021 uskutečnil již IX. ročník Czech BIGMAN FESTIVAL – PRAHA, v rámci něhož se běžel závod BĚH METROPOLE  MČ Praha Velká Chuchle a také MČR zdravotníků a složek integrovaného záchranného systému.  I přes covidová opatření měl festival vysokou sportovní úroveň a na start závodů se postavili běžci napříč celou Českou republikou. Start závodu byl pro velký počet závodníků rozdělen do dvou vln, nejprve odstartovaly ženy a následně muži. Vítězkou v ženské kategorii se stala Alena Tylšová z Praha – Satalice, která proběhla cílem v čase 22:29:15, před Radkou Churáňovou a Janou Zímovou. V mužské kategorii se nejlépe s technicky náročnou tratí a zvyšující se teplotou vypořádal vítěz Jáchym Kovář startující v rámci „MČR zdravotníků a složek IZS“ reprezentující Armádu ČR v čase 20:34.61 před Jiřím Chybou a Lubošem Herelem. Nejúspěšnější závodníci v obou závodech si odnášeli plakety a medaile včetně materiálních cen. V rámci mistrovského závodu byly uděleny tituly mistrů ČR.

Jak již bývá zvykem i tentokrát na závěr celého sportovního klání proběhla tradiční bohatá tombola na všechna startovní čísla: např. letecký vyhlídkový let nad Prahou od SKY AKADEMY, let balónem nad Karlštejnem poskytnutý firmou BALONY, pobyt v hotelu HOTEL ANTÝGL, poukazy od firmy JOMA, BOMBA servis, pitné „iontové“ nápoje z pivovaru MOUCHA, sportovní zboží od INSPORTLINE, … 

Závodníci odjížděli spokojeni nejen s vlastními výkony, dosaženými časy, ale i novinkou letošního ročníku v podobě získaného slosovatelného certifikátu „CERTIFIKÁT FINISHER“ jež byl sladkou odměnou doplňující vydanou energii v podobě čokolády zabalené právě do tohoto certifikátu se svým jménem a jedinečným slosovatelným číslem.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..